Резултати от конкурса рисунка и фотография „Моят роден край“

РЕЗУЛТАТИ  ОТ  КОНКУРСА

за лично творчество, рисунка и фотография „Моят роден край“, посветен на Деня на община Крумовград – 6 октомври

Лично творчество:  

І-ІІ клас  –  специална награда за Виктор Димитров Георгиев,

II кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

 

ІІІ-ІV клас I място – Адриана Младенова Даматова ,

IVб кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

II място –  Габриела Валентинова Иванова,

IVб кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

III място  –  Кемал Мустафа Садък,

                                      IV кл. ОУ „Ив.Вазов“- с.Поточница,

 

V-VІ клас  –  специална награда за Елфиде Исмаил Шериф,

VI кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

               

IX-XII клас – I място – Радосвета Камелиева Шопова,

X кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

II място –  Ванеса Младенова Моллова,

IX кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

Рисунка:

деца до 7 години    I място – Жасмина Любомирова Добрева,

III гр. ДГ „М.Палаузов“-Крумовград;

II място – Мелиса Ферди Якуб,

III гр. ДГ „М.Палаузов“-Крумовград;

III място – Валери Стоянов Кайряков,

III гр. ДГ „М.Палаузов“-Крумовград;

 

 І-ІІ клас  –   I място – Есин Ахмед Исмаил,

II кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

II място – Умут Гюлбахар Юсеин,

                                      II кл. ОУ „Ив.Вазов“- с.Поточница,

III място – Дамла Метин Ариф,

                                      II кл. ОУ „Ив.Вазов“- с.Поточница, 

 

 ІІІ-ІV клас I място – Боянислав Здравков Михов,

                                       IV кл. ОУ „М.Христов“- с.Аврен;

II място –  Айли Исмаил Шериф,

III кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

III място  –  Мерджан Гюнай Рашид,

                                      III кл. ОУ „Ив.Вазов“- с.Поточница,

 

V-VІ клас  –  поощр.награда – Дарина Неделчева Димитрова,

VI кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

 

 VІІ-VІІІ кл.–  I място – Кейси Раиф,

VII кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

II място – Синем Селиха Емин,

VII кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

III място – не се присъжда

 

   IX-XII клас – I място – Есма Левент Дурхан,

IX кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

I място – Боряна Стефанова Иванова,

IX кл. СУ „В.Левски“-Крумовград /КСУДСР/;

 

 

    Фотоконкурс – I място – Тасим Халил Хасан

                                                  гр.Крумовград, ул.“Родопи“14

II място –  Димитър Иванов

                                                  гр.Крумовград, кв.Запад

III място –  Радосвета Камелиева Шопова,

X кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

III място – Недялка Георгиева

гр.Крумовград,

III място –  Енис Мустафа,

X кл. СУ „В.Левски“-Крумовград;

III място –  Силвиана Здравкова Михова,

с.Аврен;

III място –  Анита Миткова Алекова,

с.Аврен.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

0 Shares
Share via
Copy link